Soczewki kontaktowe

Projekt bez tytułu (8)

Niezależnie od Twoich preferencji i stylu życia, są sytuacje, w których nie możesz mieć na nosie swoich ulubionych Muscatów. Mamy na to sposób! We wszystkich showroomach MUSCAT kupisz soczewki kontaktowe, będące idealną alternatywą do noszenia okularów. Pozwól nam przedstawić Ci tych niewidzialnych pomocników wzroku!

Czym tak naprawdę są soczewki kontaktowe?

Soczewki kontaktowe są cienkimi, zaokrąglonymi elementami umieszczanymi na filmie łzowym okalającym powierzchnię oka. Ich materiał jest naturalnie przezroczysty, jednak często zostaje delikatnie zabarwiony w celu ułatwieniu zakładania i zdejmowania.

Rodzaje soczewek kontaktowych

Soczewki miesięczne można stosować czasowo, co sprawia, że są doskonałym zamiennikiem okularów korekcyjnych. Okres ich użytkowania rozpoczyna pierwsze ich zetknięcie z okiem. Po 30 dniach należy sięgnąć po nową parę. Wymagają one również codziennej pielęgnacji odpowiednim płynem do soczewek i przechowywania w specjalnie do tego przeznaczonym pojemniku.

Soczewki jednodniowe ze względu na swój jednorazowy charakter są dobrym rozwiązaniem dla osób, które sporadycznie decydują się na korzystanie z soczewek kontaktowych.

Przedstawiamy soczewki trzeciej generacji:

logo_muscatxcooper
dostępne tylko stacjonarnie w showroomach MUSCAT
Soczewki miesięczne Biofinity (3 szt.) w cenie 50 zł lub Biofinity Toric (3 szt.) w cenie 75 zł
Biofinity-MF-na-LP
Soczewki jednodniowe MyDay (30 szt.) w cenie 85 zł lub MyDay Toric (30 szt.) w cenie 115 zł

Dlaczego warto wybrać soczewki MUSCAT x CooperVision?

Soczewki MUSCAT x CooperVision to soczewki trzeciej generacji – bardziej miękkie, bardziej nawilżone, posiadające filtry UV.

Soczewki kontaktowe:

– zapewniają nieprzerwaną swobodę ruchów

– pozwalają bez ograniczeń uprawiać sport i prowadzić aktywny tryb życia

– stanowią dobrą alternatywę dla osób, które chcą zrezygnować z noszenia okularów

Sprawdź je już dziś w jednym z naszych punktów stacjonarnych!

soczewki1_Easy-Resize.com

Niezależnie od tego, jakich soczewek szukasz, pamiętaj, żeby zawsze rozpocząć od spotkania ze specjalistą, który przedstawi Ci wszystkie dostępne opcje i pomoże znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie! Nawet jeśli używasz już soczewek regularnie – zajrzyj do specjalisty raz na pół roku, aby upewnić się, że wszystko w porządku.

Chcesz wypróbować soczewki MUSCAT x CooperVision? O szczegóły pytaj doradców w naszych showroomach!