Sales Advisor Muscat

Oferujemy:
  • praca na pół etatu lub na cały etat
  • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiągnięcia planów sprzedażowych
  • okulary pracownicze i atrakcyjne zniżki na asortyment
  • praca w dynamicznym środowisku i rodzinnej atmosferze
  • pełne szkolenie, możliwość doskonalenia w dziedzinie mody i optyki
  • możliwość wpływania na rozwój firmy i dzielenia się pomysłami
Opis stanowiska:
  • profesjonalne i kreatywne doradzanie klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
  • dbanie o wizerunek showroomu i ekspozycję
  • realizacja celów sprzedażowych
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • współpraca z innymi działami firmy
Oczekujemy:
  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • umiejętności budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • dyspozycyjności
Miejsce pracy: Warszawa, CH Arkadia
Zainteresowany współpracą?

Prześlij swoje CV na adres [email protected]