Doradca Klienta w Showroomie MUSCAT we Wrocławiu

Oferujemy:
  • pełne szkolenie i możliwość stałego doskonalenia swoich umiejętności;
  • młody, przyjazny zespół;
  • realny udział w rozwoju firmy;
  • praca w centrum, w pięknej lokalizacji.
  • Uwaga: prosimy o dodanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Mosa sp. z o.o. w celu prowadzenia obecnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”
Opis stanowiska:
  • Do Twoich zadań należeć będzie :
  • codzienny kontakt z klientem i pomoc w wybraniu oprawek;
  • proponowanie najbardziej korzystnej oferty dostosowanej do potrzeb;
  • pomoc w organizacji pracy salonu.
Oczekujemy:
  • pozytywnej energii oraz zaangażowania w pracę;
  • uśmiechu i dobrego nastawienia;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • doświadczenia w pracy z klientem.
Miejsce pracy: Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 36
Zainteresowany współpracą?

Prześlij swoje CV na adres [email protected]