Okulary wybrane w domowej przymierzalnii
#

Chcesz przymierzyć zanim kupisz?

Skorzystaj z naszej DOMOWEJ PRZYMIERZALNI

5 dni, 5 par za darmo

Z myślą o Tobie, stworzyliśmy usługę DOMOWEJ PRZYMIERZALNI, dzięki której możesz przymierzyć 5 wybranych przez Ciebie par za darmo.

Znajdź swoje ulubione MUSCATy

DOMOWA PRZYMIERZALNIA

1.Wybierz i zamów

Wybierz do 5 par, które chcesz przymierzyć w domu w zakładce SKLEP. Do dwóch dni, dostarczymy je zupełnie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

#
#
2.Przymierz i pokaż się!

Po otrzymaniu przesyłki, masz pełne 5 dni na testowanie (liczone od dnia otrzymania DOMOWEJ PRZYMIERZALNI). W tym czasie możesz przemierzać, nosić i pokazywać się w nich znajomym, rodzinie i komukolwiek chcesz ;)

3.Wybór należy do Ciebie

Znalazłeś swojego faworyta? Daj nam znać, która para lub pary okularów spodobały Ci się najbardziej! Wypełnij formularz dołączony do przesyłki lub dokonaj zakupu swoich ulubionych okularów na naszym SKLEPIE.

#
#
4.Odeślij nam MUSCATy

Po 5 dniach przymierzania, nadszedł czas, aby zwrócić DOMOWĄ PRZYMIERZALNIĘ. Postępuj z instrukcjami, które znajdziesz w pudełku.

5.Nie możesz się zdecydować?

Z chęcią pomożemy Ci w dobraniu najlepszych okularów dla Ciebie. Zrób sobie zdjęcia w Twoich ulubionych MUSCATach, wrzuć je na Facebook lub Instagram i otaguj #myMUSCAT . Wraz z naszymi projektantami, doradzimy Ci, w których wyglądasz najlepiej! Pamiętaj, że możemy zobaczyć i komentować zdjęcia jedynie na publicznych profilach. ;)

#
#
6.TWOJE MUSCATy SĄ W DRODZE

Po otrzymaniu od Ciebie zwrotu, zabieramy się do pracy. W ciągu 7 dni odeślemy Ci wybrane MUSCATy wraz ze świetnej jakości soczewkami, zawsze w tej samej cenie: 350 zł.

Znajdź swoje ulubione MUSCATy