Okulary wybrane w domowej przymierzalnii
WYBIERZ SZKŁA

JOYCE Dark Havana - Kasztan gradient

395,00 zł
  • Szkła korekcyjne w cenie produktu
  • Darmowa dostawa i zwrot w Polsce
  • Możliwość darmowej przymiarki
  • Przymierzalnia online
  • 14 dni na zwrot produktu
darmowa dostawa

DOBIERZ CLIPON DO JOYCE Dark Havana - Kasztan gradient

JOYCE Dark Havana - Kasztan gradient

Poznać Joyca to jak poznać uosobienie Jamesa Joyca. Nic w tym dziwnego, jego rodzice od dzieciństwa wmawiali mu, że zostanie świetnym pisarzem. Joyce kocha klasykę we współczesnym wydaniu, dlatego na co dzień pracuje w agencji reklamowej, wieczorami pisze felietony, a weekendowe poranki celebruje parząc najlepszą kawę mieście dla swoich najbliższych znajomych.

JOYCE Dark Havana - Kasztan gradient size

Przedstawiamy model Joyce w zupełnie nowym, korekcyjno-przeciwsłonecznym wydaniu.

Okulary dostępne z soczewkami korekcyjnymi HOYA z powłoką antyrefleksyjną, powłoką HARD oraz filtrami UVA, UVB 400 (pełna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem). Prezentowany model posiada barwienie kasztanowe gradient. Jeśli marzy Ci się inny kolor lub model, po prostu skontaktuj się z nami.

Informacje o swojej wadzie wzroku dodaj na etapie koszyka.

Szerokość soczewki: 48,5mm

Szerokość noska: 22mm

Długość zausznika: 140mm

Utwardzona, a przez to trwała powierzchnia szkieł to zasługa innowacyjnej technologii anti-scratch hard. Jakości modelu dopełnia stuprocentowa ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz komfortowa powłoka antyrefleksyjna, zmniejszająca zmęczenie oczu podczas korzystania z urządzeń elektronicznych.

Okulary są ręcznie wykonane z elastycznego acetatu, który pozyskuje się drogą naturalnej produkcji z celulozy. Pięciokrotne polerowane tworzywo gwarantuje trwałość, niezawodność i bezbłędną stylizację w każdym wariancie kolorystycznym.