Okulary wybrane w domowej przymierzalnii
WYBIERZ SZKŁA

JOYCE Dark Havana

350,00 zł
  • Szkła korekcyjne w cenie produktu
  • Darmowa dostawa i zwrot w Polsce
  • Możliwość darmowej przymiarki
  • Przymierzalnia online
  • 14 dni na zwrot produktu
darmowa dostawa

DOBIERZ CLIPON DO JOYCE Dark Havana

JOYCE Dark Havana

Poznać Joyca to jak poznać uosobienie Jamesa Joyca. Nic w tym dziwnego, jego rodzice od dzieciństwa wmawiali mu, że zostanie świetnym pisarzem. Joyce kocha klasykę we współczesnym wydaniu, dlatego na co dzień pracuje w agencji reklamowej, wieczorami pisze felietony, a weekendowe poranki celebruje parząc najlepszą kawę mieście dla swoich najbliższych znajomych.

JOYCE Dark Havana size

Estetyka jest dla nas bardzo ważna, jednak nigdy nie spuszczamy z oczu naszego prawdziwego celu – produkowania wysokiej jakości okularów, które zatroszczą się o Twoje oczy.

Szerokość soczewki: 48,5mm

Szerokość noska: 22mm

Długość zausznika: 140mm

Utwardzona, a przez to trwała powierzchnia szkieł to zasługa innowacyjnej technologii anti-scratch hard. Jakości modelu dopełnia stuprocentowa ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz komfortowa powłoka antyrefleksyjna, zmniejszająca zmęczenie oczu podczas korzystania z urządzeń elektronicznych.

Okulary są ręcznie wykonane z elastycznego acetatu, który pozyskuje się drogą naturalnej produkcji z celulozy. Pięciokrotne polerowane tworzywo gwarantuje trwałość, niezawodność i bezbłędną stylizację w każdym wariancie kolorystycznym.