Okulary wybrane w domowej przymierzalnii
WYBIERZ SZKŁA

Steve Clip On - black/smoke

135,00 zł
  • Nakładka przeciwsłoneczna
  • 100% ochrony UV
  • Darmowa dostawa i zwrot w Polsce
  • Ultraszybkie mocowanie
  • 14 dni na zwrot produktu
darmowa dostawa

TEN CLIPON PASUJE DO

Steve Clip On - black/smoke

Przekształć w kilka sekund swoje okulary korekcyjne w przeciwsłoneczne! Klik-klik i gotowe, jesteś gotowy na spotkanie ze słońcem! Proste w użyciu, proste w przechowywaniu. A o ile wygodniejsze!

Steve Clip On - black/smoke size

Estetyka jest dla nas bardzo ważna, jednak nigdy nie spuszczamy z oczu naszego prawdziwego celu – produkowania wysokiej jakości okularów, które zatroszczą się o Twoje oczy. STEVE CLIP ON pasuje do wszystkich wariantów kolorystycznych oprawek STEVE.

Szerokość soczewki: 48,5mm

Wysokość soczewki: 44mm

Szerokość noska: 22mm

Nie wiesz jak chronić i dbać o swoje oczy? Zostaw to nam! W MUSCAT wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały. Szkła zamontowane w naszych Clip-onach wykonane są z trwałego tworzywa CR39. Stuprocentowa ochrona UV zapewnia wysoki komfort widzenia oraz kompleksową ochronę oczu.

Wraz z naszymi projektantami dbamy o to, aby materiały wykorzystane do produkcji oprawek spełniały nasze wysokie standardy. MUSCAT CLIP ON jest wykonany ręcznie z najwyżej jakości antyalergicznej mieszanki metalu. Przed trafieniem w Twoje ręce, nasze oprawki przechodzą proces polerowania, który uszlachetniając metal usuwa wszelkie nierówności i ostre końcówki, a także wpływa na jakość i niezawodność.