25 czerwca 2019

Recepta na okulary – odpowiadamy na Wasze pytania

Recepta na okulary – odpowiadamy na Wasze pytania

Potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia online? Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez was pytania dotyczące wypełniania naszego formularza 🙂

Co mam zrobić, jeśli nie mam recepty?

Jeśli nie posiadasz recepty i zależy ci na szybkim dokonaniu zakupu, możesz dosłać nam receptę później. Wystarczy, że wypełnisz formularz, który otrzymasz od nas na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia.

Jak poprawnie wypełnić formularz z receptą?

Wystarczy, że przepiszesz wartości z recepty do naszego formularza. Jeśli nie wiesz jaki jest twój rozstaw źrenic, możesz skorzystać z naszego narzędzia online lub poprosić o zmierzenie tego parametru w showroomie MUSCAT.

Co mam wpisać, jeśli nie mam recepty, ale wiem jakich okularów potrzebuję?

W tej sytuacji możesz wpisać wartości zgodnie ze swoją wiedzą – nie będziemy weryfikować recepty. Uważaj na pola wartości prawego i lewego oka! Wartość prawego oka wpisz w pole po lewej stronie, a lewego – po prawej 😉 Pamiętaj także, że okulary nie podlegają reklamacji ze względu na parametry soczewek.

Pamiętaj, że możesz zaoszczędzić swój czas i przesłać nam zdjęcie recepty. 

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

 


Ściereczka zapobiegająca parowaniu soczewek już dostępna w showroomach!

Czy komuś jeszcze parują w zimie okulary?
2019 w MUSCAT kończymy nowością, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego momentu w nadchodzącym roku! Ściereczka Anti-Fog to remedium na problem, który zgłaszacie nam co sezon. Wystarczy, że potrzesz nią soczewki, a te przestaną parować w wyniku zmian temperatur powietrza. Efekt działania utrzymuje się do 12 godzin! Magiczną ściereczkę możecie zakupić w naszych showroomach, a już wkrótce pojawi się także w sprzedaży online.Zobacz również