12 kwietnia 2019

Soczewki progresywne już dostępne w ofercie MUSCAT!

Soczewki progresywne już dostępne w ofercie MUSCAT!

W MUSCAT oferujemy okulary dostosowane do potrzeb osób powyżej 40. roku życia, wyposażone w soczewki progresywne Varilux marki Essilor. Korzystasz z dwóch par okularów? Sprawdź czym są soczewki progresywne i dowiedz się jak działają!

 

Czym są soczewki progresywne?

 

Soczewki progresywne umożliwiają wyraźne i płynne widzenie we wszystkich odległościach, zapewniając wyjątkową wygodę widzenia zarówno z daleka, jak i z bliska.

Od strony technicznej to nałożenie wielu obszarów korekcji na jednej soczewce okularowej przy niezauważalnej krawędzi tej soczewki – dzięki temu zmieniając dzięki temu zmieniając moce z dalekich na bliskie, nie czujemy “przeskoku” w komforcie widzenia. To istotne zwłaszcza dla osób, które często muszą zmieniać pole widzenia (np. przy precyzyjnej pracy, przy której raz na jakiś czas patrzymy w dal) czy podczas uprawiania sportów. Dzięki soczewkom progresywnym nie ma potrzeby noszenia dwóch par okularów i wymiany ich przy każdej czynności.

 

Soczewki progresywne po raz pierwszy?

 

Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie pamiętaj, że oczy muszą się “przyzwyczaić” do takiego rozwiązania. Taki stan może potrwać od kilku godzin do kilkunastu dni, więc nie zniechęcaj się jeśli to Twoje pierwsze okulary progresywne. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji. Dzięki naszej wiedzy będziemy w stanie poprowadzić przez cały proces doboru i przyzwyczajenia do nowych okularów, abyś mógł się cieszyć pełnym komfortem widzenia z każdej odległości!

Gwarancja jakości

 

Okulary progresywne to wydatek, w który warto zainwestować – nie tylko zwiększają komfort widzenia, ale także dają możliwość noszenia jednej pary okularów, zamiast dwóch. W MUSCAT wiemy, jak ważne jest dopasowanie parametrów do indywidualnych potrzeb klienta. Nie musisz obawiać się długiej i kłopotliwej adaptacji. Soczewki dobrane przez naszych specjalistów będą dostosowane do fizjologii Twojego oka, dzięki czemu proces ten będzie krótki i naturalny. Specjalista udzieli Ci też wszystkich niezbędnych wskazówek. Jeśli mimo tego po dłuższym czasie będziesz odczuwał dyskomfort, gwarantujemy wymianę soczewek progresywnych w terminie do 30 dni od daty odbioru okularów!

 

Okulary progresywne w MUSCAT – tylko w showroomach

 

Aby kupić okulary progresywne w MUSCAT, należy odwiedzić któryś z naszych showroomów w całej Polsce. Dlaczego?  Precyzyjne wyznaczenie punktów montażowych oraz parametrów wybranej oprawy jest kluczowe dla szybkiej adaptacji, jak również komfortu podczas codziennego użytkowania. Nasz wykwalifikowany zespół wykorzystuje specjalistyczne urządzenie Visioffice do dokładnego określenia tych parametrów, które są indywidualne dla każdej osoby. Wykonanie pomiarów możliwe jest jedynie w salonach stacjonarnych. Jesteśmy jednak przekonani, że atmosfera w naszych showroomach jest na tyle pozytywna i przyjazna, że z przyjemnością do nas zajrzysz i będziesz cieszyć się komfortem widzenia w swoich nowych progresywnych MUSCATach! 🙂Zobacz również