12 kwietnia 2019

Soczewki progresywne już dostępne w ofercie MUSCAT!

Soczewki progresywne już dostępne w ofercie MUSCAT!

Oferowanie soczewek progresywnych to nie lada wyzwanie, profesjonalne przeszkolenia zespołów w całej Polsce – to także krok, na który szykowaliśmy się od dawna! 🙂 Mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj w ofercie MUSCAT mamy także możliwość zamontowania soczewek progresywnych do naszych oprawek.

 

Czym są soczewki progresywne?

 

Soczewki progresywne umożliwiają wyraźne i płynne widzenie we wszystkich odległościach, zapewniając wyjątkową wygodę widzenia zarówno z bliska, jak i z dali.

Od strony technicznej to nałożenie wielu obszarów korekcji na jednej soczewce okularowej przy niezauważalnej krawędzi tej soczewki – dzięki temu zmieniając widzenie z bliska do dali nie czujemy “przeskoku” w komforcie widzenia. To istotne zwłaszcza dla osób, które często muszą zmieniać pole widzenia (np. przy precyzyjnej pracy, przy której raz na jakiś czas patrzymy w dal) czy podczas uprawiania sportów. Dzięki soczewkom progresywnym nie ma potrzeby noszenia dwóch par okularów i wymiany ich przy każdej czynności.

 

Soczewki progresywne po raz pierwszy?

 

Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie pamiętaj, że oczy muszą się “przyzwyczaić” do takiego rozwiązania. Taki stan może potrwać od kilku godzin do kilkunastu dni, więc nie zniechęcaj się jeśli to Twoje pierwsze okulary progresywne. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji. Dzięki naszej wiedzy będziemy w stanie poprowadzić przez cały proces doboru i przyzwyczajenia do nowych okularów, abyś mógł się cieszyć pełnym komfortem widzenia z każdej odległości!

 

Okulary progresywne w MUSCAT – tylko w showroomach

 

Aby kupić okulary progresywne w MUSCAT potrzebujemy abyś odwiedził któryś z naszych showroomów w całej Polsce. Dlaczego? Mierzenie punktów pomiarowych, zarówno w kontekście ich ilości, jak i precyzji pomiaru jest kluczowe dla Twoich oczu, a więc i Twojego zdrowia. Nasz wykwalifikowany zespół posiada dedykowane urządzenia do profesjonalnych pomiarów punktów korekcji na całej szerokości soczewki okularowej, czego nie jesteśmy w stanie zapewnić na odległość.
Jesteśmy jednak przekonani, że atmosfera w naszych showroomach jest na tyle pozytywna i przyjazna, że z przyjemnością do nas zajrzysz i będziesz cieszyć się komfortem widzenia w swoich nowych progresywnych MUSCATach! 🙂


Koniec wakacji to nie koniec słońca!

Do 24.08 z kodem muscatclipon
Clipony do modeli Joyce i Parker w cenie 50 zł.Zobacz również