17 marca 2019

Trendy 2019 – co będzie modne tej wiosny?

Trendy 2019 –  co będzie modne tej wiosny?
Idzie wiosna, chcesz odświeżyć swój styl i zastanawiasz się, na jakie okulary postawić by być na czasie z najnowszymi trendami?
Zerknij na nasz wpis i zainspiruj się najświeższymi trendami na wiosnę 2019!

Przezroczystości w odcieniu skóry

 

Idealnie sprawdzą się w każdej stylizacji i wydobędą praktycznie każdy kolor oczu. Jednak przezroczystość przezroczystości nierówna – w zależności od karnacji sprawdzają się zarówno chłodniejsze tony, jak i te z odrobiną ciepłego koloru. Dlatego w MUSCAT oferujemy dwa zbliżone do siebie odcienie – Rose Water i Champagne. Porównaj je i sprawdź, w których Ci najlepiej!
 czy ELLIS CHAMPAGNE . Mamy także ofertę dla dzieci – jeśli poszukujesz ciekawych i nietuzinkowych okularów dla Twojego malucha, zerknij na ELLIS JUNIOR ROSE WATER.

Zielone oprawki

 

Czy jest coś co podkreśla wiosenny nastrój bardziej niż kolor zielony? Sprawdź koniecznie całą naszą kolekcję w kolorze Bottle Green, te oprawki idealnie podkreślają tęczówkę i koloryt skóry! Do wyboru masz np. ELLIS BOTTLE GREEN , PARKER BOTTLE GREEN , STARK BOTTLE GREEN, DWAYNE BOTTLE GREEN , a nawet okulary dla najmłodszych okularników z naszej kolekcji dziecięcej ELLIS JR. BOTTLE GREEN.

Złote oprawki

 

Nie schodzą z salonów, bo idealnie podkreślają oczy. Nie sposób oderwać od nich wzroku! W zależności od modelu mogą dawać wrażenie oprawek vintage, lub być totalnie nowoczesne.
Zerknij na naszą totalną nowość MARCO GOLD/CRYSTAL, a także na COOPER GOLD/ROSE ,  BRUCE GOLD/CRYSTAL, BURTON GOLD/DARK HAVANA  czy STEVE GOLD/DARK HAVANA.
Któreś z naszych oprawek wpadły Ci w oko? Przypominamy: jesteśmy w 7 miastach w Polsce (adresy i godziny otwarcia znajdziesz na: https://muscat.pl/showroomy/ ), a także dajemy Wam możliwość przymierzenia oprawek w domu, bez żadnych zobowiązań! Wszystkie szczegóły znajdziecie na https://muscat.pl/domowa-przymierzalnia/


Zobacz również