11 marca 2019

Kolekcja dziecięca w MUSCAT już dostępna! Dołącz do akcji #WidzimyWięcej!

Kolekcja dziecięca w MUSCAT już dostępna! Dołącz do akcji #WidzimyWięcej!

MUSCAT Junior już dostępny! To kolekcja inspirowana dorosłymi modelami, choć tym razem dla małych geniuszy.

Początek kolekcji dziecięcej to także początek naszej akcji #WidzimyWięcej, do której zaprosiliśmy niezwykłych modeli walczących codziennie o powrót do zdrowia i normalne życie.

Z każdego zakupu okularów z kolekcji dziecięcej Muscat przekaże 50 zł na wsparcie bohaterów naszej sesji zdjęciowej.

Pieniądze będą przekazane na indywidualne konta lub na rzecz Fundacji, pod której opieką są dzieci – wybór należał do rodziców.

 

 

Dlaczego #WidzimyWięcej?

Bo dla nas nie ma znaczenia jak wyglądasz, skąd jesteś, ani co robisz. My w Tobie #WidzimyWięcej. Tworzymy Muscaty, żebyś mógł dzielić naszą wizję.

 

 

W sesji wzięły udział prawdziwe indywidualności. Przed obiektywem stanął Eryk, dla którego muzyka to wielka miłość, a pojęcie nudy nie istnieje w jego słowniku, bo oprócz muzyki uwielbia pływać i jeździć konno. Wojowniczka – Karolina, która swoją energią i licznymi zainteresowaniami mogłaby obdzielić sporą grupę osób. Jak twierdzi jej mama, Karolina to idealny kompan do doświadczania i poznawania życia, potrafi zaskoczyć szczerością i otwartością, ona potrafi pokazać nam coś więcej, spojrzeć na świat z zupełnie innej strony. A do tego jest oddanym kibicem skoków narciarskich i piłki nożnej. Natalia, której na sesji z łatwością przyszło wcielenie się w rolę modelki, jest fanką tańca, szczególnie zumby! Dawid zaskakuje dojrzałością, jest fanem fantastyki i gier komputerowych. Kacper wie wszystko na temat piłki nożnej, to aktywny kibic, który oprócz sportu zafascynowany jest światem programowania komputerowego. Podobnie jak Adaś, w którego życiu sport i gry komputerowe odgrywają bardzo ważną rolę.

 

Akcja potrwa do końca marca. https://muscat.pl/kolekcja-junior/

 

 

Zdjęcia do kampanii wykonał fotograf Jakub Stanek, stylizacje przygotowane zostały przez KAS KRYST, a o fryzury i make up zadbała Iza Kućmierowska.


-100 zł na drugą parę Muscatów!

Zrób prezent komuś bliskiemu i dobierz drugie Muscaty ze zniżką! Wśród nich bestsellery z nowej kolekcji w odświeżonej odsłonie. Wybierz dwie pary okularów i ciesz się rabatem 100 zł! Promocja obowiązuje w sklepie online oraz w punktach stacjonarnych. Rabat naliczany jest automatycznie. Czas trwania promocji 21 - 28 maja.Zobacz również