16 września 2018

Kolekcja Paprocki&Brzozowski x MUSCAT a kształt twarzy

Kolekcja Paprocki&Brzozowski x MUSCAT a kształt twarzy
Jak dobrać okulary z najnowszej kolekcji, aby dobrze leżały i podkreślały Twoją urodę?
Poniżej przedstawiamy krótki przewodnik po kształtach twarzy i proponowanych modelach okularów!

Twarz kwadratowa lub prostokątna

Jeśli Twoją buzię charakteryzują ostrzejsze rysy twarzy, a Twój podbródek i szczęka jest bardziej koścista i kwadratowa, to polecamy Ci okrąglejszy model oprawek.  Podkreślą piękne kości policzkowe, złagodzą rysy… okulary idealne!

Sprawdź nasz model PBM04 w limitowanej kolekcji Paprocki&Brzozowski x MUSCAT!

Twarz okrągła

Jeśli Twoja twarz ma podobną szerokość i długość, a rysy są delikatne, warto abyś przymierzyła oprawki o nieco kwadratowych oprawach, lub te z kanciastymi kształtami, ostrymi liniami.

Zerknij koniecznie na model PBM05 lub PMB02 w limitowanej kolekcji Paprocki&Brzozowski x MUSCAT!

Twarz owalna lub podłużna

Owalna twarz jest dłuższa i węższa, czoło i szczęka są prawie tej samej szerokości, a policzki są mocniej zaznaczone. To kształt twarzy, któremu pasują praktycznie wszystkie kształty oprawek!

Przetestuj modele PBM03 czy PBM02 lub postaw na klasyczny, choć ponadczasowy PBM01 w limitowanej kolekcji Paprocki&Brzozowski x MUSCAT!

Twarz „serce” lub trójkąt

Charakteryzuje się szerszym czołem i stopniowym zwężaniem się ku spiczastej brodzie. Dla takich rysów idealnie sprawdzą się oprawki z wyciągniętymi bokami ku górze, zerknij koniecznie ma PBM02 lub PBM04 z naszej limitowanej kolekcji Paprocki&Brzozowski x MUSCAT!

Twoja buzia – Twoja decyzja 🙂

Nawet jeśli dany model oprawek teoretycznie nie będzie Ci pasował, ale czujesz, że będziesz wyglądać w nich jak milion dolarów – przymierz je!  Jesteśmy po to, by pomóc Ci znaleźć idealną parę. Możesz nas odwiedzić w naszych showroomach, skontaktować się z nami na Facebooku  w wiadomości prywatnej (przyda się zdjęcie na wprost) lub skorzystać z Domowej Przymierzalni   gdzie sam wybierasz 5 par okularów do przymierzenia. Masz na przymiarki 5 dni, a usługa jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca do zakupu!

Jesteśmy po to, by Ci doradzić!Zobacz również