12 sierpnia 2018

MUSCAT LIFESTYLE: Styl ślubny

MUSCAT LIFESTYLE: Styl ślubny

Do ślubu w okularach? Naturalnie!

Zbliża się Twój ważny dzień i zastanawiasz się jak wybrnąć z noszenia okularów?

Opcje są trzy – albo nie zabierasz okularów (i ryzykujesz nietrafienie obrączką w palec ukochanego 😉 ), soczewki (jednak mniej wygodne, mogące drażnić oko, gdy nie jesteś do nich przyzwyczajona) lub… podkreślenie faktu, że masz okulary i jesteś fenomenalna 🙂

Oczywiście polecamy ostatnią wersję! Okulary zdobią nos na co dzień, więc dlaczego nie miałyby stać się ozdobą i w dniu ślubu?

Po pierwsze – kształt i kolor

Zastanów się spokojnie nad swoim stylem w dniu ślubu. Chcesz suknię z dużą spódnicą? Lubisz styl boho? A może najlepiej czujesz się w wersji eleganckiej? Niezależnie od tego, co zaplanowałaś założyć, zawsze warto przemyśleć czy Twoje okulary będą do tego pasować.

W Muscat znajdziesz całą gamę najróżniejszych oprawek, od delikatnych, prawie niewidocznych, aż po mocne i nietuzinkowe formy.

Poniżej prezentujemy najmodniejszy styl ślubny w całym sezonie 2018 – lekką koronkę, duże kwiaty i akcenty bordo. Ultrakobiece, eleganckie, ponadczasowe.

Do tego wręcz idealnie pasują nasze okulary Pola lub Belova w odcieniu Burgundy!

Zobacz, jaki makijaż proponujemy do uzupełnienia stylizacji, zainspiruj się!

Po drugie – komfort

To będzie dzień pełen stresu, przygotowań, może zmiennej pogody. Potrzebujesz wygodnych oprawek! Przetestuj je na spokojnie, ponoś, sprawdź, czy dobrze leżą. Idealnie sprawdzi się tutaj nasza Domowa Przymierzalnia, która pozwala na przymierzanie 5 wybranych oprawek przez 5 dni, za darmo! Masz czas, by je wypróbować, dopasować do swojej kolorystyki, przemyśleć. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy!

Po trzecie – to tylko okulary 🙂

Pamiętaj, że w tym dniu najważniejsza jest Wasza miłość! Celebrujecie fantastyczny i radosny czas. Reszta to tylko dodatki 🙂 Są ważne, ale nie najważniejsze. Dlatego nie zapomnij czerpać z tego dnia radości, zamiast przesadnie się stresować! 🙂

Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i trzymamy kciuki byś wspominała ten dzień jak najlepiej!

Zdjęcia – Sylwia Krzysiak

Modelka – Zuzia Zejma

Makijażystka – Joanna Gluza


Zobacz również