29 lipca 2018

Co odróżnia MUSCAT od innych marek?

Co odróżnia MUSCAT od innych marek?

Co ma w sobie Muscat czego nie mają inni?

Okulary są dla wielu podstawowym narzędziem wspomagającym codzienność. Nie tylko pomagają w lepszym widzeniu, ale także chronią przed promieniami słonecznymi, odbijającym się światłem czy… są elementem stylizacji i sposobem na wyróżnienie się.

Co sprawia, że okulary Muscat robią rewolucję na rynku i dlaczego są tak chętnie wybierane? Tysiące klientów nie może się mylić, więc przybliżamy kilka podstawowych różnic między innymi markami a nami. Miłej lektury!

Domowa Przymierzalnia

To chyba nasza flagowa różnica. W Muscat ZA DARMO oferujemy możliwość przymierzenia oprawek w domu. To proste – wybierasz sobie 5 par oprawek, które wpadły Ci w oko, my dostarczamy je pod wskazany adres i masz 5 dni roboczych na ich przymierzanie.

Usługa jest darmowa, w tym dostawa i zwrot i nie zobowiązuje do zakupu. Po przymierzeniu po prostu zwracasz oprawki zgodnie z instrukcją w opakowaniu. Proste? No pewnie. Niemożliwe? A jednak 🙂

Sami jesteśmy okularnikami i wiemy jak niekorzystne w dłuższej perspektywie jest chodzenie do punktów stacjonarnych, gdzie nosisz oprawki przez 10 sekund i masz podjąć decyzję czy będą wygodne przy noszeniu cały dzień.

A w Muscat możesz je przetestować, sprawdzić czy się nie odciskają, czy rozmiar jest prawidłowy i nie zsuwają się z nosa. Zobaczyć, czy Ci pasują, spytać znajomych, przejrzeć szafę.

Jesteśmy pewni naszych oprawek i ich jakości, nie boimi się ich pokazywać przed zakupem! 🙂

Oferta online i offline

Oczywiście mamy także swoje showroomy stacjonarne. Ich listę znajdziesz tutaj, a odwiedzając nas w swoim mieście możesz przymierzyć wszystkie oprawki, które mamy dostępne online. Wierzymy, że czasem warto skonsultować dopasowanie oprawek do twarzy, grubość soczewek, porównać odcień czy dobrać odpowiedni kolor przyciemnienia okularów przeciwsłonecznych.

Nasze zespoły są do dyspozycji i bardzo chętnie pomogą. Bo w Muscat stawiamy kompleksową obsługę Klienta na pierwszym miejscu 🙂

Jakość użytych materiałów

Nasze oprawki wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości acetatu. Wycinamy je z jednego kawałka, dlatego są niezwykle trwałe i nie odkształcają się. Przeżyją z Tobą wiele wspaniałych chwil!

Na oprawki kupione u nas otrzymujesz 2-letnią gwarancję. A jeśli masz jakieś wątpliwości – zawsze możesz odwiedzić któryś z naszych showroomów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Światowej klasy soczewki

Standardowo otrzymujesz od nas soczewki okularowe zawierające niezbędne dla Twoich oczu filtry: UV, antyrefleks oraz utwardzającą powłokę, która chroni dodatkowo MUSCATy przed zadrapaniem.

Wszystko to zawiera się w bazowej cenie okularów. Oczywiście jeśli masz większe potrzeby co do Twoich soczewek, w naszej ofercie dostępna jest cała gama dodatkowych powłok. Zerknij na dedykowany wpis: https://muscat.pl/blog/2018/07/15/wszystko-o-soczewkach-w-muscat-jakie-wstawiamy-co-oferujemy/

Cena

Nie ukrywajmy, to bardzo istotny czynnik przy zakupie. Dlaczego MUSCATy kosztują tak niewiele, a jakością dorównują okularom z górnej półki? Bo omijamy pośredników, którzy w całym łańcuchu dorzucają swoje marże. U nas Muscaty pokonują tylko 3 kroki – po stworzonym projekcie okularów następuje ich produkcja, by trafić w ręce Klienta.

Dzięki temu utrzymujemy najwyższą jakość przy możliwości oferowania okularów w atrakcyjnej cenie.

Dostępność w mgnieniu oka

Po złożeniu zamówienia otrzymujesz gotowe okulary do 5 dni roboczych w przypadku okularów korekcyjnych i zerówek, oraz 7 dni doboczych w przypadku okularów z przyciemnianymi szkłami (także z korekcją wzroku).

To tylko krótkie podsumowanie tego, co oferujemy. Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas online lub stacjonarnie i przekonasz się o wszystkim na własnym nosie! 🙂Zobacz również