8 lipca 2018

MUSCAT LIFESTYLE: Styl festiwalowy

MUSCAT LIFESTYLE: Styl festiwalowy
Lato kojarzy się z upałem, letnimi sukienkami, czasem spędzonym nad basenem, ale także z letnimi festiwalami muzycznymi!
To idealne połączenie muzyki, zabawy i poznawania nowych ludzi. I oczywiście, czas na zaprezentowanie siebie w wersji festiwalowej! 🙂
A jak dobrać okulary do stylizacji festiwalowej i na odwrót? Poniżej prezentujemy inspirację na lato 2018!
Połączenie bieli, brązowego zamszu i złota, to właściwie idealny przepis na festiwalowy look. Wygodny, modny, niesamowicie wakacyjny i pasujący praktycznie każdej urodzie.
Jeśli stawiasz na kurtkę (by chronić się przed chłodnymi wieczorami), postaw na kontrastujący obciślejszy top!
Spódnica maxi nadaje całemu zestawieniu lekkości i przewiewności.
Jeśli nie wiesz, na jaki ubiór się zdecydować – postaw na taki zestaw!
Dodatki to szalenie ważny element, dla każdej festiwalowiczki, która chce pozostać modna i trendy.
Złoto idealnie łączy się z opalenizną i kojarzy się właśnie z latem – kiedy je nosić, jak nie teraz!
Oprócz delikatnych łańcuszków i pierścionków, możesz pobawić się ze zmywalnymi tatuażami czy ozdobami na włosy. Zaszalej!
Poza tym chroń skórę i oczy. O kremie z filtrem nie trzeba chyba nikomu przypominać, ale o ochronie oczu przed promieniowaniem UVA i UVB nie sposób nie mówić. W Muscat oferujemy oprawki zarówno przeciwsłoneczne, jak i korekcyjno-przeciwsłoneczne. A do każdych oprawek możemy wstawić pełne lub gradalne przyciemnienie! Na zdjęciach widzisz model STEVE. Idealnie na lato sprawdzą się także modele takie jak Cooper Gold czy nasza totalna nowość – model Burton, inspirowany safari i słońcem 🙂
Jeśli masz już Muscaty, to przypominamy, że w dziale akcesoria w naszym sklepie internetowym znajdziesz nakładki przeciwsłoneczne dla wybranych modeli. Przemienią one Twoje korekcyjne Muscaty w przeciwsłoneczne w dosłownie kilka sekund!
To jak, gotowi na kolejny festiwal?
Fotograf – Sylwia Krzysiak
Modelka – Michalina Klimek 
Makijaż i fryzura – Paula Wąsowska


Zobacz również