19 czerwca 2018

Relacja z otwarcia showroomu na Chmielnej 30 w Warszawie!

Relacja z otwarcia showroomu na Chmielnej 30 w Warszawie!

To już tydzień! Od 12 czerwca mamy przyjemność gościć Was w Warszawie pod nowym adresem – Chmielna 30!

Dziękujemy wszystkim, którzy zawitali do naszego showroomu  i przedstawiamy Wam relację z Tygodnia Wielkiego Otwarcia!

Świętowaliśmy w ścisłym centrum Warszawy. Postanowiliśmy pokazać, że MUSCAT to nie tylko fajne okulary, ale także przesympatyczni ludzie i mnóstwo dobrej zabawy!
Byli z nami założyciele MUSCAT’a – Dawid Winter i Paweł Porucznik, a także Gwiazdy, Blogerzy, Dziennikarze i pyszna kawa od The Big Beans Production. Nie zabrakło również… flaminga i jednorożca 🙂

Na otwarciu pojawiło się mnóstwo #MUSCATpeople (za co serdecznie Wam dziękujemy!), ale także sporo znanych i lubianych osób. Odwiedzili nas m.in. Wojciech Błach, Dj Adamus, Iwona Cichosz, Dariusz Wieteska z żoną Ulą Zawadzką, Milena Rostkowska – Galant, Milex, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, Jasiek Kuroń z żoną Anetą i synkiem, Michalina Robakiewicz z serialowym mężem Mariuszem Ochocińskim, Mery Spolsky, a także Mrs Harmony & Mr Harmony.

Serwowaliśmy rabaty na okulary, a wszyscy goście, którzy dokonali zakupu w naszym showroomie mieli również okazję wziąć udział w loterii, w której można było wygrać zwrot zakupów! Chętnych oczywiście nie brakowało 🙂 (Ps. Dzisiaj ostatni dzień, w którym możecie upolować 50zł rabatu na dowolne okulary i zwrot zakupów!)

W międzyczasie nasi goście i klienci mogli zobaczyć nową odsłonę warszawskiego showroomu MUSCAT.

Dni spędziliśmy intensywnie, ale przede wszystkim pozytywnie. Cieszymy się, że mogliście być w tych dniach z nami i oczywiście stale zapraszamy do odwiedzin!

 Chmielna 30, nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy, jak w innych miastach, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00, oraz w niedziele handlowe od 10:00-19:00 🙂

A teraz zerknijcie na naszą fotorelację z wydarzenia.

Zdj. Agencja WBFZobacz również