10 czerwca 2018

Żegnamy stare, witamy nowe, czyli OTWARCIE NOWEGO SHOWROOMU MUSCAT w Warszawie

Żegnamy stare, witamy nowe, czyli OTWARCIE NOWEGO SHOWROOMU MUSCAT w Warszawie

Marka MUSCAT obecna jest dziś w 7. miastach w Polsce i w czeskiej Pradze.

Już 12 czerwca 2018 o godz. 10:00 otwieramy drzwi do nowego showroomu MUSCAT w Warszawie. Znajdziecie nas na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w mieście – Chmielnej, pod numerem 30.
Nowy Showroom MUSCAT to największy wybór oprawek z najnowszej kolekcji, nasze bestsellery, a przede wszystkim wiele ciekawych i kuszących atrakcji, które będą towarzyszyć wszystkim gościom przez cały TYDZIEŃ tj. 12 – 19 czerwca.

Dla gości, którzy w tygodniu otwarcia (12-19.06) przyjdą do nowego showroomu i zameldują się na swoim profilu Facebook i Instagram (zdjęcie + stories) przewidzieliśmy 50 zł rabatu na zakup dowolnej pary okularów.
Ponadto dla pierwszych 15 klientów warszawskiego showroomu MUSCAT w dniu 19 czerwca mamy niespodziankę – badanie wzroku w renomowanej klinice gratis.

Dla prawdziwych szczęśliwców – loteria, a w niej do wygrania zwrot zakupów dokonanych stacjonarnie w dniach trwania tygodnia otwarcia showroomu MUSCAT w Warszawie.
A jakby tego wszystkiego było mało odwiedzą nas również znani i lubiani.
Będzie się działo.

Nie możecie tego przegapić!

Czekamy na Was od wtorku 12.06, do wtorku 19.06. To będzie wyjątkowy tydzień. Widzimy się na Chmielnej 30!Zobacz również