10 czerwca 2018

Żegnamy stare, witamy nowe, czyli OTWARCIE NOWEGO SHOWROOMU MUSCAT w Warszawie

Żegnamy stare, witamy nowe, czyli OTWARCIE NOWEGO SHOWROOMU MUSCAT w Warszawie

Marka MUSCAT obecna jest dziś w 7. miastach w Polsce i w czeskiej Pradze.

Już 12 czerwca 2018 o godz. 10:00 otwieramy drzwi do nowego showroomu MUSCAT w Warszawie. Znajdziecie nas na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w mieście – Chmielnej, pod numerem 30.
Nowy Showroom MUSCAT to największy wybór oprawek z najnowszej kolekcji, nasze bestsellery, a przede wszystkim wiele ciekawych i kuszących atrakcji, które będą towarzyszyć wszystkim gościom przez cały TYDZIEŃ tj. 12 – 19 czerwca.

Dla gości, którzy w tygodniu otwarcia (12-19.06) przyjdą do nowego showroomu i zameldują się na swoim profilu Facebook i Instagram (zdjęcie + stories) przewidzieliśmy 50 zł rabatu na zakup dowolnej pary okularów.
Ponadto dla pierwszych 15 klientów warszawskiego showroomu MUSCAT w dniu 19 czerwca mamy niespodziankę – badanie wzroku w renomowanej klinice gratis.

Dla prawdziwych szczęśliwców – loteria, a w niej do wygrania zwrot zakupów dokonanych stacjonarnie w dniach trwania tygodnia otwarcia showroomu MUSCAT w Warszawie.
A jakby tego wszystkiego było mało odwiedzą nas również znani i lubiani.
Będzie się działo.

Nie możecie tego przegapić!

Czekamy na Was od wtorku 12.06, do wtorku 19.06. To będzie wyjątkowy tydzień. Widzimy się na Chmielnej 30!


Ściereczka zapobiegająca parowaniu soczewek już dostępna w showroomach!

Czy komuś jeszcze parują w zimie okulary?
2019 w MUSCAT kończymy nowością, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego momentu w nadchodzącym roku! Ściereczka Anti-Fog to remedium na problem, który zgłaszacie nam co sezon. Wystarczy, że potrzesz nią soczewki, a te przestaną parować w wyniku zmian temperatur powietrza. Efekt działania utrzymuje się do 12 godzin! Magiczną ściereczkę możecie zakupić w naszych showroomach, a już wkrótce pojawi się także w sprzedaży online.Zobacz również