3 marca 2018

Trendy 2018 – zainspiruj się!

Trendy 2018 – zainspiruj się!

Kiedyś były synonimem obciachu, dziś są in i królują na wybiegach. O czym mowa? Oczywiście o okularach. Jakie oprawki będą modne wiosną i latem? Na jaki styl postawić, by wyglądać trendy? 

Przezroczystości

Nie ma nic bardziej trendy niż przezroczystości. Idealnie sprawdzą się w każdej stylizacji i wydobędą praktycznie każdy kolor oczu. Jednak przezroczystość przezroczystości nierówna – w zależności od karnacji sprawdzają się zarówno zupełnie bezbarwne oprawki, jak i te z odrobiną koloru. W MUSCAT o tym wiemy. I dlatego w naszej ofercie znajdziesz krystalicznie czyste modele jak np. Ellis Crystal  czy Madeline Crystal , lekko przydymione wersje np. Belova Crystal czy Murdock Crystal , a także w cieplejszej odsłonie, np. Belova Rose Water czy Alex Champagne .

Metal

Szaro, buro i ponuro, bo metalowe? Nic z tych rzeczy! Metalowe oprawki królowały w 2017 roku i nic nie wskazuje na to, by miały zniknąć w 2018. W zależności od modelu mogą dawać wrażenie oprawek vintage, lub być totalnie nowoczesne. Złoto pięknie podkreśla ciemniejszą karnację, a srebro fajnie wychłodzi jaśniejsze cery. U nas znajdziecie modele Steve , uniwersalne Cooper  lub Bruce  w lekkim powiewie vintage. Zaletą metalowych oprawek w Muscat jest ich dostępność kolorystyczna – każdy z modeli występuje w kilku różnych barwach, dzięki czemu można znaleźć idealną parę!

Bordo i odcienie czerwoności

Ten kolor to prawdziwy hit 2018 roku. Nie mogliśmy pominąć go w tym zestawieniu 🙂 Wygląda niezwykle stylowo, odważnie i z klasą. Świetnie pasuje kolorystycznie zarówno do stylizacji jesienno-zimowych, jak i wiosenno-letnich. Nie wspominając nawet jak pięknie prezentuje się z bielą! 

W Muscat postawiliśmy mocno na akcent burgundowy. Znajdziesz go w modelu Madeline , BelovaGrace  i Grace Narrow . Dla pań i panów polecamy także AlexJeśli wolisz postawić na gradient koloru, to zdecydowanie sięgnij po rewelacyjny Bennet  lub Joyce!  Świetnie leżą zarówno na damskich jak i męskich nosach.

 

 

Któreś z naszych oprawek wpadły Wam w oko? Przypominamy: jesteśmy w 6 miastach w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań), a także dajemy Wam możliwość przymierzenia oprawek w domu, bez żadnych zobowiązań! Wszystkie szczegóły znajdziecie na https://muscat.pl/domowa-przymierzalnia/Zobacz również