28 marca 2017

Kultowe okulary filmowe – znajdź swoje!

Kultowe okulary filmowe – znajdź swoje!

Wyobrażacie sobie bohaterów filmowych, takich jak np. Leon Zawodowiec, bez ich okularów? My nie! Poniżej przedstawiamy Wam zestawienie najbardziej charakterystycznych okularów w kultowych filmach – a dodatkowo proponujemy podobne modele z naszej kolekcji, które możecie kupić już teraz!

Thelma i Louise

Kocie okulary królują! Jeśli szukasz podobnego stylu, zdecydowanie zerknij na nasze modele DOLLIS – znajdziesz tam inspirację. I jesteś gotowa do drogi! 😉

Popiół i diament

Jeśli poszukujesz okularów pasujących do Twojej charyzmy, to cóż… jesteś w dobrym miejscu! Zerknij na nasze modele SCOTT, z pewnością poczujesz się jak Zbigniew Cybulski 🙂

Big Lebowski

Nie sądziliście chyba, że nasze zestawienie ujrzy światło dzienne bez wspomnienia tego filmu? Cóż, na to też mamy Muscatową odpowiedź – zdecydowanie zerknij na model COOPER i działaj z rozmachem!

Blues Brothers

Oczywiście to niezapomniane okulary przeciwsłoneczne. Szukasz podobnego klimatu? Nie pozostaje Ci nic innego jak spojrzeć na model BANNER i dobrać do niego ciemne szkła!

Leon Zawodowiec

Jeśli wewnątrz swojej duszy czujesz się twardy jak Leon, to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak sprawdzić nasze modele STEVE!

Samotny mężczyzna

Jeśli uwielbiasz estetykę Toma Forda w wydaniu Colina Firtha – z pewnością przypadną Ci do gustu nasz model BLAKE!

Człowiek z blizną

Tonego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać… Jeśli poszukujesz podobnego stylu (w sam raz na lato ;)) to polecamy zdecydowanie model WAYNE!

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie (pisane z przymrużeniem oka ;)) Ci się spodobało! Sprawdź naszą ofertę i wyróżnij się z tłumu!


Przymierz w domu za darmo

5 par przez 5 dni. Bez zobowiązań! Zupełnie za darmo (w tym wysyłka i zwrot).Zobacz również