4 stycznia 2017

Jak dobrać okulary, by wyglądać intrygująco a nie jak… smutny człowiek ;)

Jak dobrać okulary, by wyglądać intrygująco a nie jak… smutny człowiek ;)

Czy kiedykolwiek wpadła Ci do głowy myśl, że lepiej zrezygnować z okularów na rzecz soczewek, bo będziesz wyglądać jak osoba, od której wieje nudą? Na szczęście czasy ponurych i nijakich oprawek już minęły, nie musisz wybierać między swoim stylem a korekcją wzroku. Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku zasad, Muscat Ci w tym pomoże!

Przymierzanie to nie wszystko

Wybierając oprawki zwróć uwagę na ich dopasowanie do kształtu twarzy. Nie bierz jednak tych wskazówek jako jedynego słusznego kierunku! Szukaj okularów, w których czujesz się dobrze i które podkreślają Twoje atuty. Blondynki o niebieskich oczach w okularach cętkowanych będą wyglądać bardziej drapieżnie, ciemnookie brunetki podkreślą swoje oczy… białymi oprawkami! I tak dalej. Nie bój się wyjść poza schemat!

Obsługa jest po to, by Ci doradzić

W Muscat mamy przyjemność doradzać wielu klientom o różnych wymaganiach. Jeśli opowiesz nam jakiego stylu szukasz – z chęcią Ci podpowiemy! Mamy w głowie kilka trików i na pewno podsuniemy Ci oprawki, które możesz pokochać!

Dopasuj okulary do wielkości twarzy

Dobór oprawek do kształtu twarzy to jedno, dopasowanie ich do wielkości twarzy to zupełnie inna bajka. Za małe okulary mogą optycznie dodawać Ci kilogramów, a jeśli masz małą twarz i dodasz do niej duże oprawki – możesz sprawiać wrażenie nieporadnej!

Triki oprawek – liczy się nie tylko kolor

Zawsze polecamy osobom z trójkątnym kształtem twarzy przymierzenie oprawek z “zanikającym” dołem, np. DOLLIS BLACK ICE . Jeśli wiemy, że poszukujesz czegoś wyróżniającego, chętnie proponujemy BANNER AMBER LIGHT lub inne nietypowe kolory. Przetestuj je! Jeśli lubisz, gdy Twoje okulary wyglądają świetnie także na zdjęciach – sprawdź nasze CHISWICK ROSÉ lub CLARK CRYSTAL MATT.

Przetestuj nie spiesząc się

Wiemy, że okulary mają być skrojone do Twoich potrzeb. I czasem nie da się podjąć decyzji w 5 minut stojąc w showroomie. Dlatego udostępniamy możliwość Domowej Przymierzalni – wybierasz 5 dowolnych par na 5 dni, zupełnie za darmo. Testujesz je sobie w domowym zaciszu i zwracasz na nasz koszt. Dla Ciebie taka usługa jest zupełnie za darmo, bez haczyków. Mamy pewność, że nasze Muscaty Cię zachwycą, nie boimy się ich pokazywać i poddawać testom 😉 Sprawdź! https://muscat.pl/domowa-przymierzalnia/


Przymierz w domu za darmo

5 par przez 5 dni. Bez zobowiązań! Zupełnie za darmo (w tym wysyłka i zwrot).Zobacz również