30 sierpnia 2016

Soczewki MUSCAT – jakie wstawiamy?

Soczewki MUSCAT – jakie wstawiamy?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem naszych MUSCATów, to z pewnością chcesz wiedzieć więcej na temat soczewek, jakie wstawiamy w nasze oprawki. Poniżej rozwiewamy wszystkie wątpliwości!

OPCJA STANDARD

W standardowej cenie zakupu MUSCATów za 350zł otrzymujesz renomowane soczewki marki HOYA. W standardzie posiadają one powłokę antyrefleksyjną Hi-vision aqua, powłokę hard zapobiegającą przetarciom i uszkodzeniom mechanicznym oraz filtry UV

Hi-VISION AQUA

To hydrofobowa powłoka antyrefleksyjna, która sprawia, że woda nie rozmywa się na powierzchni soczewki, ale stacza się z niej w postaci kulek. Nie ogranicza ostrości widzenia nawet podczas deszczu. Redukowany jest również efekt „mgiełki”, występujący przy nagłej zmianie temperatury otoczenia.

MOŻEMY WIĘCEJ!

Oczywiście to nie wszystko co oferujemy. Poniżej znajdziesz kilka rozwiązań, które oferujemy. Jeśli potrzebujesz rozwiązania specyficznego dla Ciebie i Twojej wady wzroku – napisz na info@muscat.pl, a z pewnością znajdziemy na to rozwiązanie.

POCIENIENIE SOCZEWEK

Sprawiamy, że Twoje szkła są cieńsze i dzięki temu – lżejsze. Przy wysokich wartościach sferycznych pocienianie znacznie poprawia komfort noszenia. To także zabieg estetyczny, by Twoje oprawki nie miały nieproporcjonalnie grubych szkieł. Dla każdego materiału, z którego są wykonywane soczewki okularowe, określony jest współczynnik załamania światła, czyli tak zwany indeks. Możemy wstawić indeksy 1.6, 1.67, a nawet 1.74


SOCZEWKI FOTOCHROMOWE

To soczewki, które dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. 


SOCZEWKI BLUE CONTROL

Powłoka BlueControl neutralizuje niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne. Neutralizuje niebieskie światło zapobiegając nadwyrężaniu oczu, ogranicza powstawanie refleksów, zapewnia lepszy kontrast i bardziej neutralne widzenie kolorów. Idealne rozwiązanie dla pracujących przy komputerze i często korzystających z telefonów, tabletów, nawigacji samochodowych.

 

JAK ZAMÓWIĆ DODATKOWE SOCZEWKI?

Możesz skontaktować się z nami przed zamówieniem MUSCATów, jak i krótko po (kiedy przygotowujemy Twoje soczewki do produkcji, ciągle możemy dodać powłoki). Z chęcią opowiemy co możemy dla Ciebie zrobić: info@muscat.pl


Przymierz w domu za darmo

5 par przez 5 dni. Bez zobowiązań!

Zupełnie za darmo (w tym wysyłka i zwrot).Zobacz również