17 sierpnia 2016

Okulary w biurze? Naturalnie!

Okulary w biurze? Naturalnie!

Spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem? My też! W obecnych czasach to już nie zaskoczenie, ale niemalże konieczność. Praca w biurze jest na porządku dziennym. Jak dobrać okulary do pracy w biurze? Muszą one nie tylko korygować ewentualną wadę wzroku – okulary do pracy przed monitorem wskazane są także dla tych, którzy poza biurem ich nie potrzebują.

Po pierwsze – wygoda

Okulary do pracy muszą być przede wszystkim wygodne. Dobierając oprawki sprawdź, czy nie są za grube – może to ograniczać pole Twojego wzroku. Zwróć uwagę także na ich lekkość i łatwe w czyszczeniu!

Po drugie – środowisko „biurkowe”

Praca w biurze to środowisko o wyższym (w porównaniu do innych) poziomie kurzu w powietrzu! Przyczyniają się do tego nie tylko duże przestrzenie, ale także klimatyzacja. Oprawki będą wymagały częstszego mycia. Pracując w biurze masz także styczność z odblaskami od monitorów, które mogą prowadzić do pogorszenia wzroku. Odpowiednio dobrane szkła, wyposażone w specjalne dodatkowe powłoki pozwalają zadbać o oczy dzięki poprawie przejrzystości i redukcji odbić. Oczywiście w MUSCAT możemy takie szkła wstawić i do Twoich oprawek.

Moda biurowa

Jeśli masz w biurze korporacyjny dress code – rozważ wybranie klasycznych oprawek, np. STARK Black Magic

Oprawki okularów powinny współgrać z całością noszonego na co dzień stroju. Osoby na wyższych stanowiskach kierowniczych powinny zadbać nie tylko o jakość okularów, ale również ich styl – powinien pasować do stanowiska, jakie zajmują. Innymi słowy mówiąc, oprawki powinny być eleganckie, stylowe i profesjonalne, np. BANNER Black Matt

Jeśli pracujesz w środowisku (lub stanowisku) bardziej kreatywnym i możesz sobie pozwolić na odrobinę luzu w biurze, zdecydowanie możesz podkreślić te cechy także okularami. Dobrze dobrane oprawki wpływają na Twoje pierwsze wrażenie! Jeśli zatem chcesz pokazać, że Ty i Twoja firma są nietuzinkowe, zerknij np. JOYCE Dark Havana lub niezwykle kobiece DOLLIS Plum

 


Przymierz w domu za darmo

5 par przez 5 dni. Bez zobowiązań! Zupełnie za darmo (w tym wysyłka i zwrot).Zobacz również